امروزه دسترسی به اینترنت سریع و قابل اعتماد یکی از ملزومات اساسی جامعه و همگان شده است. سرویس پهنای باند پیروزآنلاین پل ارتباطی شما با اینترنت در سطح تجاری است . این شرکت از سال ۱۳۸۰ و پس از اخذ مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور عمده تلاش و فعالیت خود را به طور تخصصی معطوف به فروش پهنای باند اینترنت به وزارتخانه ها ، موسسات ، ادارات و شرکتهای بزرگ دولتی و خصوصی نموده است و هم اکنون  با در اختیار داشتن بیش از ۸ پاپ سایت برای ارایه‌ خدمات بی‌سیم در محدوده‌ شهر تهران امکان برقراری ارتباط بی‌سیم را برای اکثر نقاط تهران فراهم نموده است . شرکت پیروز آنلاین با ارائه پهنای باند اختصاصی که به طور ویژه برای سازمان‌ها  و شرکت ها طراحی شده است با توجه به دارا بودن فیبرنوری اختصاصی با شرکت ارتباطات زیرساخت و موسسه سروش رسانه  و پشتیبانی لینک های مایکروویو  کلیه نیازهای شما را تحت پوشش قرار می‌دهد و به عنوان یکی از پیشگامان ارائه پهنای باند اختصاصی، این شرکت بهترین راه‌حل‌ها را با بالاترین کیفیت، برترین ویژگی‌ها و قیمت‌های رقابتی ارائه می‌دهد. دسترسی مطمئن، پایدار و سریع به اینترنت با ارائه توافق‌نامه سطح خدمات ( SLA ) می‌تواند تضمینی برای کیفیت پهنای باند اختصاصی ما باشد.

 

تعرفه خدمات پهنای باند اختصاصی :

تعرفه پهنای باند اختصاصی

تعرفه پهنای باند اختصاصی

ویژگیهای مهم سرویس پهنای باند اختصاصی :

اهم مزایا و ویژگیهای سرویس پهنای باند اینترنت پیروزآنلاین نسبت به سایر ارائه کنندگان به شرح زیر میباشد:

– یکی از مهمترین مزایای سرویس پهنای باند ، بهره گیری از سرویس دهندگان متعدد و در نتیجه به حداقل رسیدن قطعی در پهنای باند دریافتی میباشد. استفاده از روشهای پیشرفته مسیریابی مانند BGP باعث گردیده تا کاربر نهایی حتی در صورت قطعی در یکی از مسیرها ، بدون آنکه کوچکترین قطعی احساس نماید به کار خود ادامه دهد.
– از دیگر مشخصه های سرویس پهنای باند ، استفاده از آخرین استانداردها در راه اندازی Server Room و جدیدترین تجهیزات اعم از APC  UPS   ،
Cisco Systems Routers & Switchs ،  Diesel Generator  برای حفظ امنیت و پیشگیری از هرگونه قطعی در پهنای باند میباشد.
– تمامی سرویس های پهنای باند به راحتی قابلیت ارتقا بر اساس درخواست مشتری را دارا می باشد و تجهیزات مخابراتی مربوط به پهنای باند ظرفیت پشتیبانی و ارتقا به یک سرویس را تا ۲ برابر ظرفیت سرویس مورد استفاده اولیه بدون ایجاد تغییر در تجهیزات سخت افزاری را خواهد داشت. سرویس پهنای باند حداکثر  در طی دو روز کاری (۴۸ ساعت) بعد از عقد قرارداد نصب و راه اندازی می گردد.
–  به تعداد مورد نیاز مشترکIP معتبر به صورت رایگان ارائه می گردد.
–  پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته در ۷روز انجام میشود ونرم افزارپشتیبانی فنی(Ticketing System) نیز ارائه می گردد.
–  پهنای باند به طور کاملا” اختصاصی  (Dedicated) می باشد .
–  نرم افزار مانیتورینگ پهنای باند وبررسی لینک در اختیار مشترک قرار می گیرد. (MRTG)
– با توجه به اینکه شرکت پیروزلین تهران یک مرکز ثبت محلی IP بوده (LIR- Member Of Ripe ) محدوده Valid IP ارائه شده به مشتریان محترم با پروتکول BGP بین دو تأمین کننده اصلی کشور ( شرکت ارتباطات زیرساخت ، سروش رسانه  ) تأمین می شود که با استفاده از پروتکل BGP ، برقراری سرویس را به صورت ۲۴ساعته و ۷ روز هفته تضمین می‍کند.
– امکان ثبت اختصاصی IP برای مشتریان با توجه به اینکه این شرکت دارای عضویت سازمان جهانی رایپ بوده، مهیا می باشد. ( RIPE )
– امکان ارائه پهنای باند بر روی بستر ارتباطی بیسیم ( Wireless ) ، فیبر نوری اختصاصی موسسه سروش رسانه و مخابرات و بستر اینترانت داخلی کشور مهیا می باشد.

نیاز خود را با ما مطرح کنید، متخصصین ما در اولین فرصت جهت امکان سنجی های لازم ومشاوره حضوری مراجعه کرده و بهترین راه حل را به شما ارائه می‌کنند.